• STYLIZACJA MEBLI NA ŻYCZENIE KLIENTA

Jeśli masz w domu stary, potrzebujący odświeżenia mebel, nie wyrzucaj, skontaktuj się ze mną. Odmienię jego smutny, oczywisty wygląd zgodnie z Twoim życzeniem lub jeśli pozwolisz mi na odrobinę fantazji, zaskoczę Cię jego metamorfozą.

Przy przyjmowaniu zamówienia, ustalam z klientem kolorystykę mebla oraz technikę malowania. Cena jest ustalana indywidualnie i zależy od rozmiaru mebla oraz wybranej techniki malowania. Wymagana jest zaliczka w wysokości 15% wartości wyceny. Czas realizacji to około dwa tygodnie, jednak w zależności od skomplikowania projektu oraz ilości innych zamówień w tym czasie, może się wydłużyć.

  • STYLIZACJA MEBLI I DODATKÓW DO SESJI ZDJĘCIOWYCH

Jesteś fotografem, robisz tematyczne sesje zdjęciowe?! Stworzę dla Ciebie stylowe, wyjątkowe meble i rekwizyty do sesji zdjęciowych.

  • SPRZEDAŻ STYLIZOWANYCH MEBLI I DODATKÓW

Jeśli szukasz wyjątkowego mebla do swojego wnętrza, zapraszam do mojego sklepu, znajdziesz tam wyszukane przeze mnie meblowe perełki. Egzemplarze jedyne w swoim rodzaju, unikatowe.

  • REKLAMA TWOJEGO PRODUKTU NA MOJEJ STRONIE

Proponuję reklamę stylowych dodatków i artykułów do wystroju wnętrz, przy okazji sesji zdjęciowej moich mebli. Reklama w Social Mediach, dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

  • TAPICEROWANIE

Tapiceruję meble stylowe. Odmień wygląd swojej sofy lub fotela.

  • RENOWACJE

Renowacja i odświeżanie mebli.

Warsztaty:

Szczegółowe informacje o warsztatach, otrzymają państwo na mail-a, po wyrażeniu chęci uczestnictwa.

Zapraszam serdecznie

Paulina