Witam serdecznie na mojej stronie.

Mam na imię Paulina i jestem pasjonatką starych, wiekowych mebli i przedmiotów. Uwielbiam wyszukiwać meblowe perełki i poddawać je metamorfozie. Czasami z pozoru zwykły mebel, w moich rękach zyskuje niesamowity, spektakularny wygląd. Za pomocą różnych technik stylizacji, celowo postarzam meble lub nadaję im niepowtarzalnego charakteru. Uwielbiam styl modern vintage, modern retro, chippy look, schabby chic. Mam nadzieję, że dla moich mebli znajdzie się miejsce w Twoim klimatycznym domu.

W pracy używam wosków i farb kredowych, z bogatej palety Chalk Paint Annie Sloan. Są to farby całkowicie eco friendly, nadające się także do malowania zabawek dla dzieci. Niesamowicie kreatywne farby, pozwalające mi na wyrażenie siebie i mojej wyobraźni. Dowiedz się więcej o szerokiej gamie kolorów Chalk Paint Annie Sloan na www.farbyanniesloan.pl.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną niesamowicie inspirującego mężczyzny, którego odwaga i dążenie do wytyczonych celów dodaje mi skrzydeł. Najszczęśliwszą mamą czterech chłopców: Maksymiliana (10 l.), Jana (6 l.), Kajetanka (2,5 roku) i Tymusia (2,5 mies.). Absolwentką PLSP im. A.Kenara w Zakopanem, profil snycerski. Historykiem z dyplomem UJ w Krakowie. Jak wiele nowoczesnych kobiet próbuję połączyć pasję i potrzebę kreatywnego uzewnętrzniania siebie, z najważniejsza życiową rolą bycia rodzicem.

Zapraszam do mojego kolorowego świata.

Współpraca:

  • STYLIZACJA MEBLI NA ŻYCZENIE KLIENTA

Jeśli masz w domu stary, potrzebujący odświeżenia mebel, nie wyrzucaj, skontaktuj się ze mną. Odmienię jego smutny, oczywisty wygląd zgodnie z Twoim życzeniem lub jeśli pozwolisz mi na odrobinę fantazji, zaskoczę Cię jego metamorfozą.

Przy przyjmowaniu zamówienia, ustalam z klientem kolorystykę mebla oraz technikę malowania. Cena jest ustalana indywidualnie i zależy od rozmiaru mebla oraz wybranej techniki malowania. Wymagana jest zaliczka w wysokości 15% wartości wyceny. Czas realizacji to około dwa tygodnie, jednak w zależności od skomplikowania projektu oraz ilości innych zamówień w tym czasie, może się wydłużyć.

  • STYLIZACJA MEBLI I DODATKÓW DO SESJI ZDJĘCIOWYCH

Jesteś fotografem, robisz tematyczne sesje zdjęciowe?! Stworzę dla Ciebie stylowe, wyjątkowe meble i rekwizyty do sesji zdjęciowych.

  • SPRZEDAŻ STYLIZOWANYCH MEBLI I DODATKÓW

Jeśli szukasz wyjątkowego mebla do swojego wnętrza, zapraszam do mojego sklepu, znajdziesz tam wyszukane przeze mnie meblowe perełki. Egzemplarze jedyne w swoim rodzaju, unikatowe.

  • REKLAMA TWOJEGO PRODUKTU NA MOJEJ STRONIE

Proponuję reklamę stylowych dodatków i artykułów do wystroju wnętrz, przy okazji sesji zdjęciowej moich mebli. Reklama w Social Mediach, dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

Warsztaty:

Szczegółowe informacje o warsztatach, otrzymają państwo na mail-a, po wyrażeniu chęci uczestnictwa.

Zapraszam serdecznie

Paulina